Tvorba webu

Abychom pro větší přehlednost oddělili grafické studio a výrobu reklamy od tvorby webových stránek, spustili jsme pro Vás samostatný web – bombaweby.cz, kde se dozvíte vše kolem realizace webových stránek a ukážeme Vám naše nejnovější reference.

Atraktivní vzhled webové prezentace je na prvním místě. Další důležitou součástí kvalitního webu je uživatelsky příjemné prostředí ve kterém se budete snadno orientovat.

Vytvoříme do detailu propracovaný web, který bude splňovat všechny požadavky. Samozřejmostí je přizpůsobení zobrazení na všech typech zařízení. Tím ale naše spolupráce nekončí. O vaše stránky se budeme starat i nadále a průběžně je aktualizovat. Administraci vám připravíme tak, aby jste si sami mohli  jednoduše upravovat základní obsah.

Kvalitní výsledek je pro nás důležitý v každé fázi realizace. Vše začíná důkladnou analýzou celého projektu, pokračuje bezchybnou realizací a končí následnou propagaci webu, internetovým marketingem. Klient nám pouze sdělí své představy a my se už postaráme o ten zbytek. Na základě jeho přání a potřeb se snažíme tvořit takové projekty, které prezentují jak jeho, tak nás. Při tvorbě internetových řešení nezapomínáme na perfektní, čistou grafiku a bezchybné programové řešení.